Buying an apple and a carrot together will cost $1.10. A carrot alone is $1 cheaper. What is the price of a carrot? Tricky Test

You’ll be glad to know, that your search for tips for Tricky Test game is ending right on this page. Thank you very much for that! This simple page contains for you Tricky Test Buying an apple and a carrot together will cost $1.10. A carrot alone is $1 cheaper. What is the price of a carrot? answers, solutions, walkthroughs, passing all words. The team that named NatGames, which has developed a lot of great other games and add this game to the Google Play and Apple stores.

Tricky Test Level 73

Buying an apple and a carrot together will cost $1.10. A carrot alone is $1 cheaper. What is the price of a carrot? Answers

  • Tricky Test Buying an apple and a carrot together will cost $1.10. A carrot alone is $1 cheaper. What is the price of a carrot?
Leave a Reply